Asansör Cam Giydirme

ASANSÖR CAM GİYDİRME

Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yıllardır hizmet verip, günün getirdiği teknoloji ve yenilikleri birebir takip eden ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan firmamız, son zamanlarda modern mimari yapılarda sıklıkla kullanılan tüm sistem ve malzemeleri sizlere sunmaktadır.

Modern mimari yapılarda çok sık görülmeye ve kullanımı tercih edilen sistemlerden bir tanesi de asansör cam giydirme sistemidir. Deneyimli ve alanında uzman olan ekibimiz tarafından, asansör cam giydirme konusunda uzman olan firmamız Özler Cam bünyesinde arzu ettiğiniz her yapıya kaliteli ve güvenilir bir şekilde montajı yapılmaktadır.

Asansör Cam Giydirme Nedir?

Mimaride ön plana çıkan cam ve yapı sektörünün içinde çok çeşitli giydirme sistemleri yer almaktadır. Bu sistemler içinde en fazla dikkat çekip talep edilenlerin başında ise Asansör cam giydirme sistemi başı çekiyor.

Seçilmiş olan cam materyallerin, isteğe bağlı olarak ister düşey ister yatay olarak bir binaya yerleştirildikten sonra camların silikon ya da benzeri bir tutucu madde yardımıyla birbirine yapıştırılıp sabitlenmesi sağlanarak oluşturulan sisteme Asansör Cam Giydirme sistemi adı verilir.

Cam ve yapı sistemleri sektörünün öncü firmalarından olan Özler Cam olarak, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda pek çok yapıyı Asansör Cam Giydirme sistemi ile kullanıma hazır, şık ve estetik bir duruma getirdik.

Tek Bir Çeşit Midir?

Elbette ki son teknoloji ürünleri kullanılarak oluşturulan Asansör Cam Giydirme sistemi, tek değil birkaç şekilde uygulanabilmektedir. Bu sistemleri 3 maddede sıralamak gerekirse;

Yarı Kapaklı Asansör Cam Giydirme Sistemi: Genellikle holding binaları ve alışveriş merkezlerinde tercih edilen sistem, binaya yatay ya da düşey bir mimari görüntü vermek için tercih edilir ve diğer sistemlere nazaran çok fazla kapak seçeneği sunmaktadır.

Klasik Kapaklı Cam Giydirme Sistemi: Bu sistem diğer yöntemlere göre daha kolay bir yöntem olmasıyla dikkat çeker. Ancak bu sistemin uygulanmak istendiği yapılarda zemine göre mimari değişimler söz konusu olabilmektedir.

Transparan Cam Giydirme Sistemi: Isı yalıtımı, paslanmaz çelik ve su izolasyonu özelliklerini barındıran sistem, mimari olarak görkemli bir görüntü yakalamak isteyenlerin tercihi olarak dikkat çekmektedir.

 

Hemen Ara
Navigasyon