Cam Korkuluk Sistemleri

Cam korkuluk, günümüzde mimaride yapıların daha şık, daha zarif ve daha modern bir görünüme kavuşmasını sağladı. Betonarme yapıların agırlığı gitti adeta. Ve cam korkuluk doğayla iç içe olmayı da sağlayan bir sistem. Camın şeffaf yapısı sizin doğayla iç içe olmasına da katkı sağlıyor. Ayrıca camın ısıyı içine çekmemesi küresel ısınmaya da engel oluyor.
Cam korkuluklar; balkonlarda, teraslarda ve merdivenlerde rahatça kullanılır. Camın şeffaflığı sizin doğayla bir bütün olmanızı ve manzarayla iç içe olmanızı sağlar ve önünüzdeki manzarayla bir bütün yardımcı olur.
Cam korkuluk: temperli camın aynı ebattaki iki cam arasına konularak gerekli bölgeye monte edilmesidir. İslem sırasında paslanmaz ve alimüyum malzemeler kullanılır. Temperli camın bir diğer adı da güçlendirilmiş camdır. Güvenlik camı olarak da geçer. Kırılmaya daha fazla dayanıklıdır ve kırıldıklarında küçük ve keskin parçalara ayrılmazlar. Cam korkuluklar temperli camın bu özelliğinden dolayı güçlü, dayanıklı ve emniyetlidir. Cam korkuluklar ayrıca camın şeffaflığından dolayı çevreyle dosttur.
Cam korkuluklar firmamız Özler Cam tarafından istediğiniz yere rahatça monte edilir. İster balkon, ister teras, ister merdiven korkuluğu veya havuz çevresi olsun bir çok alanda rahatça kullanılabilir. Cam korkuluğun görüldüğü gibi kullanım alanı çok geniştir. Cam korkuluklar standart boyutlarda değildir. O yüzden her yere özel üretilir. Renk seçeneği konusunda da zengin bir tasarımdır. O yüzden istediğiniz renk ve boyutta da üretilmesi sağlanabilir. Son derece dayanıklı ve güvenlidir.
Cam korkuluğun sağladığı avantajları da gayet fazladır. Bakım masrafı istemez. Çeşit ve renk açısından gayet zengindir. Tasarlandığı yapılara; şık, estetik, zarif ve modern bir hava kazandırır. Kir ve pas tutmaz. Temizliği gayet kolaydır. Ekstra masraf çıkarmaz. Montajı çok kolaydır. Şeffaf olduğundan sizi içinde bulunduğunuz doğa manzarasından alıkoymaz. Cam korkuluklar size kahvenizi keyifle yudumlarken aynı zamanda doğayla iç içe olma lüksünü verir.
Cam korkuluklar günümüz mimarisinde yapılara modernlik ve şıklık getiren bir tasarım olarak karşımızda. Özler Cama gelin siz de bu keyfe adım atın. İstediğiniz renk ve boyutta cam korkuluğunuzu sizin için tasarlayalım .

Hemen Ara
Navigasyon