Camlı Ofis Bölme

Camlı Ofis Bölme

Özellikle Covid-19 pandemi sürecinde işletmelerin camlı ofis bölme ihtiyacı hâsıl olmuştur. Yaşanan süreç, insanların birbirleri ile temasını en aza indirmesi, yakın temastan kaçınması ve kendini izole etmesi gereken bir dönemdir. Bu kapsamda nasıl ki evlerden mümkün olduğu kadar çıkmamaya özen gösteriliyorsa ofislerde de belli tedbirlerin alınması zorunluluğu doğmuştur. Çalışanların ofis ortamında kendilerini tecrit etmesine yönelik camlı bölme tasarımlar geliştirilmiştir. Bu sayede ofis çalışanları birbirleri ile en az seviyede temas kurarlar. Aynı zamanda söz konusu sistem sayesinde çalışanlar müşterileri ile birebir ilgilenme şansı bulurlar. Sistem her ne kadar önceki dönemde de kullanılıyor olsa da pandemi sürecinde camlı ofis bölme ihtiyacı daha da artmıştır.

Şık Tasarım Camlı Ofis Bölmeler

Özler cam olarak camlı ofis bölmelerinde de farklı tasarımlarda ürün alternatiflerine sahibiz. Ürünler yukarıda sayıldığı gibi insan sağlığına verilen önemin bir gereği olarak kullanılsa da ofisin şık tasarımına da önemli katkı sağlar. Bunun yanında söz konusu ürünler ile ofiste modern bir görünüş ile belli bir nizam da sağlanmış olur.

Ofis bölmelerinin tasarımı ofisin planı ve sizin zevkinize göre belirlenir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından gerekli yönlendirmeyi derhal yapıyoruz. Uzman ekibimizin de destek ve tavsiyeleri ile uygun planlama yapılarak en modern camlı ofis bölmesine sahip olabilirsiniz. Ofisinizdeki şıklık, çalışma ortamının daha huzurlu olmasını da sağlayacaktır.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon