Asansör Önü Cam Kaplama

Asansör Önü Cam Kaplama

Asansör önü cam kaplamalar mekanların vazgeçilmez tasarımları olma yolunda ilerliyor. Cam kaplamalar geniş bir kullanım ağına sahiptir. Dolaplarda, gardroplarda, sürgülü dolaplarda, yazı tahtalarında, masalarda, duvarlarda sıkılığı ve zarifliği yakalama konusunda bize vazgeçilmez çözümler sunan cam kaplama; asansör önü cam kaplama olarak da karşımıza çıkmaktadır.
İnsanlık tarihine bakılınca asansörün binlerce yıldır insanlığa hizmet ettiği gözükmektedir. Asansör, suyun akışı göz önünde bulundurularak icat edilmistir.Yapılarda yatay ve dikey taşımada insanlığa kolaylık sunmuş ve tasarlandığı günden bugüne bir çok farklı çeşitte geliştirilerek günümüze kadar gelmiştir. Uzun bir geçmişe sahip olmasına rağmen ancak 19. Y.Y’da insanları taşıyabilecek güvenli asansörler üretilmeye baslanabilmistir. Klasik bir şekilde aklıda kalan şekliyle paslanmaz çeliktendir. Fakat geçmişe baktığımızda ahşap dolap olarak en eski modeliyle bize ışık olmaktadır.
Asansör önü cam kaplamalar bizi asansörlerin o metal havasından kurtaran ve daha zarif bir görüntüye bürünmesi sağlayan bir çözüm. İnsanlığı taşıyan ve insanlığa hizmet eden bu aletlerin sık bir görüntüye de sahip olması artık bir ihtiyaç gibi. Asansör önü cam modelleri modernliği yansıtan cok güzel ve özel tasarımlardır.
Asansör önü cam modelleri camın renklendirilmiş halidir. Camın renklenmesi cama daha parlak ve daha canlı bir görünüm kazandırır. Sağlık açısından bir zararı yoktur. Asansör önü camlar; güvenli ve sağlam bir şekilde imal edilir. Özler cam, asansör önü cam kaplamada istenilen boy ve renkle siz değerli müşterilerini beklemektedir.
Günümüzde her şey şeffaf olma yolunda ilerliyor. Yeni tasarım asansörler o eski ve kaba şeklinden sıyrılıp daha şık, modern ve zarif bir görüntüye kavuşmuş durumdalar. Bu şıklığı elbet asansör önü cam kaplamalarla tamamlamak yerinde bir çözüm olur
Asansör önü cam kaplamalara farklı desen ve şekiller de eklenebilir. Asansörler çok katlı yapıların yapılmasına da öncelik etmişlerdir. Yapılarda insan ve yük taşımayı kolaylaştıran bu çözümün zarif bir tasarımda da olup göze hitap etmesi de sağlanıyor artık. Günümüz mimarisi her şeyiyle bütünlüğü sağlama yolunda ilerliyor. Elbetteki geçmiş her şekliyle bize ışık tutuyor. Daima geçmişe teşekkür etmeliyiz. Biz günümüzü şekillendirmeyi onlardan öğrendik ve öğrenmeye de devam edeceğiz.Özler cam geçmişten ilham alarak en şık , modern ve zarif asansör önü cam kaplamalara sizleri beklemektedir.

Hemen Ara
Navigasyon