Dekoratif Cam

Tecrübeli ekibi ile 40 yılı aşkın bir zamandır siz değerli müşterilerimize cam işleme ve uygulama alanında en kaliteli hizmeti sunan ve müşteri memnuniyeti odaklı olup; her zaman daha iyisini üretmeyi sunmayı ilke edinmiş olan Özler Cam firması olarak, yenilene ve gelişen teknolojiyi ve değişen ihtiyaçları takip etmeye devam ediyoruz.

Cam sektöründe önde gelen firmamız; baskılı camlar, lamine cam çeşitleri, akıllı camlar ve anti reflekte camlarda olduğu gibi Dekoratif camlarda da sizleri en iyi ürünlerle buluşturmaya devam ediyor.

Dekoratif Cam Nedir?

Süregelen düz camların uzun yıllar boyunca kullanımından sonra, gerek estetik kaygılar gerekse yenilik arayışından dolayı kullanıcılar için dekoratif camlar da üretilmeye başlanmıştır. Hali hazırdaki düz camın sonradan verilen bir çeşit asit desteği ile şekil verilmiş haline Dekoratif cam ismi verilir.

Dekoratif camlar, diğer düz camlara nazaran daha fazla estetik durmakta ve kullanıldığı alana hoş bir hareketlilik katmaktadır. Özellikle tekdüze eşyalar ve yapı malzemeleri içinde yaşamayı sevmeyen kişilerce tercih edilen dekoratif camlar, kullanım alanlarında bir fark oluşmasını sağlar.

4, 5, 6, 8 mm kalınlıklarda imal edilebilip beyaz, füme, bronz gibi çeşitli renk seçenekleri ile tüketicilerin kullanımına sunulur.

Nerelerde Kullanılır?

Tüketiciler tarafından sıkça talep edilen ürünler arasında yer alan dekoratif camlar, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılma özelliğine sahiptir.

İç mekan tasarımlarında özellikle kapılarda, ev eşyası ve buzdolabı gibi eşyaların raf ayırma bölmelerinde, banyo ve mutfak dolaplarının kapak kısımlarında, ve de özellikle ıslak hacimli olan banyo ile duş kabinlerinde kullanımı yaygındır.

Dekoratif camlar dış mekan olarak ise aydınlatma camlaması olarak ve balkon camlamalarında, taksim panolarında, gün ışığı camlamalarında ve camekan yan panellerinde kullanımı ile göze çarpar.

Özler Cam firması olarak, zamanın getirdiği yeniliklere ve her tarz zevke hitap eden dekoratif cam çeşitlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Türlü dekoratif cam seçeneği ile sizlerin kişisel zevkine hitap ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz, yeni bir yerleşim yapısı oluşturacağınızda ya da mevcut olan yapıda dekoratif cam kullanmak istediğiniz takdirde, en uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon