Boyalı Cam Kaplama

Boyalı Cam Kaplama

Boyalı cam kaplamalar kendine has tarzıyla hızla hayatımıza girmekte. Gelişen teknoloji; camı, o hassas maddeyi güçlendirip hayatımızın her alanına koymaya başladı. Nasıl mı!!

Camı temperleme yoluyla yapısını değişrirerek daha dayanıklı hale getirerek yapılan bu işlem camın kullanım alanını oldukça genişletmiş durumda. Özellikle camin mimaride  duvar ve kaplamalarda kullanılması büyük bir mucize. Cam kaplamalar baktığımızda  estetik ve sıklıkları ile ggözlerimizi dolduruyor.Güvenlik gerektiren yerlerde filmle kaplanması da olası kırılma anında çevreye ve canlıya zarar vermesini engelleniyor. Bugün insanoğlu geldiği noktayla bir adım öteye gitmenin gururunu yaşıyor. Günün ve ihtiyacın da ötesinde buluşlar bizi heyecanlandırıyor. Özler cam bu hassasiyetle davranarak ve bunun bilincinde olarak yolunu çizen bir firmadır. Ayrıca daima çevreye ve canlıya dost tutumuyla da.

Boyalı cam: düzcama renk uygulanarak elde edilen tasarım ürünüdür. Şık ve parlak bir görünüme sahiptir. Boyalı cam kaplamalarda renk alması ve renk solması olmaz. Kir ve pas tutmaz. Kullanımı rahat ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Boyalı cam kaplamalar iç dekorasyonlarda  ve dış cephe kaplamalarında kullanılır. Mesela iç mekanlarda duşakabin  camında, tezgah ve tezgah arası cam kaplamalarda, duvar ve masa bölme olarak, masa üstü kaplamalarda ve daha bir çok yerde kullanılarak dekorasyonunuza şıklık ve zerafeti katar. Dış cephe kaplamalarında çatı ve duvar kaplamalarında kendini gösterir. Her renk ve boyutta tasarlanır.  Kalınlıkları da tercihe uygun üretilir.

Özler Cam kaliteli ve profesyonel ve disiplinli kadrosuyla boyalı cam kaplamalarınızı  isteğiniz ve zevkinize uygun tasarlar, monte eder ve siz değerli müşterilerinin yaşam alanına girmesini sağlar. Gayet sağlam ve kullanımı rahattır. Boyalı lamine camları siz de hayatınıza koyun ve bu şıklığın ve zerafetin keyfini siz de yakalayın.

Hemen Ara
Navigasyon