Duş Camları

Hayat kaliteniz ve yaşam standartlarınız bizim için çok önemli. Özler Cam firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikime dayanarak; siz değerli müşterilerimizin yaşam standartlarını ve konforunu yükseltmek, aynı zamanda kalitesi ile sizi doygunluğa ulaştırıp estetik ve şıklığı bir arada yaşatmayı ilke edinmiş bir şekilde sizlere en iyi ve güvenilir hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Bundan tam 40 yıl önce yola çıktığımız Cam yapı ve camla ilgili materyallerin bulunduğu sektörümüzde, daima en iyiyi ve en güzeli sizlerin ayağına kadar getiriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip aynı zamanda alanında uzman ekibimiz, tüm istek ve taleplerinizi güler yüz ve deneyiminin vermiş olduğu haklı gurur ile karşılamaya hazır.

Evlerin Özeli, Duş Sistemleri

Yaşam alanlarımızın içinde belki de en özel olanı; hijyenin, konforun ve kalitenin bir araya gelerek olası ihtiyaçları karşılamasının beklendiği yerdir duş alanları. Hayatın her alanında bulunan ve yaşamımızı kolaylaştırıcı, günlük aktivitelerimizin devamını sağlar nitelikteki Duş ve Duş Sistemlerinin kurulumu ile de sizlerin yanındayız.

Duş Cam ve cam kapılarla beraber bir kombin olarak ele aldığımız duş sistemleri, yaşam konforunuzu arttıracak bir öge olacak. Yeni evinizde ya da yenilemek istediğiniz evinizdeki duş sistemlerini, siz hayal edin biz de en kaliteli ve güvenli biçimde bu hayalleri gerçeğe dönüştürelim.

Kalite Tesadüf Değildir

Yıllarca hayalini kurduğunuz banyoya kavuşmak Özler Cam vasıtası ile artık uzak değil. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Ümraniye merkezli firmamıza uğramanız ve hayalinizdeki duş sistemini, alanında uzman olan teknik ekibimize anlatmanız yeterli. Uzman ekibimiz ücretsiz bir şekilde söz konusu adrese gelip keşfini yapıyor ve kullanılacak malzemeye ve yaşam alanına uygun bir biçimde size en uygun olan malzemelerin listesini ve fiyat teklifini hazırlıyor. Bu aşamadan sonra, size düşen keyif ve huzur içinde yeni duş sisteminizin kurulumunu beklemek oluyor.

Buhar banyolu ve buhar banyosuz modellerde dahil olmak üzere; duş teknesi, duş kabini, masajlı duş kabini gibi türlü seçenekler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kurulduğu günden beri kaliteden taviz vermeyen firmamız uygun ödeme seçenekleri ile de sizlerin yanında.

 

Hemen Ara
Navigasyon