Boyalı Lamine Cam

Boyalı Lamine Cam

Boyalı lamine cam yapılarda estetiği ve şıklığı yansıtan bir tasarım ürünüdür. Dış cephe kaplamalarda ve iç mekan dekorunda kulkanılır. Mimaride son dönem trendleri arasında boyalı lamine cam tasarımlarına sıkca rastlamanız artık mümkün.
Boyalı lamine cam; iki veya daha fazla camın , yüksek ısı ve basınçta birbirlerine sabitlenmesiyle meydana gelir. Boyalı lamine camlar istenilen kalınlıkta da olabilir. Bu kişiye ve uygulanacağı bölgeye göre tercih edilebilir. Boyalı lamine cam: Temperli cam yani korumalı cam olarak da adlandırılır. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve ısı yalıtımı da sağlayan bir özelliğe sahiptir.
Boyalı lamine camın kullanım alanı oldukça geniştir. Duvar ve masa bölmelerinde, çatılarda, mağaza vitrinlerinde, cam zeminlerde, cam merdivenlerde, dış cephe kaplamalarında, duvar ve masa bölmelerinde, masaüstü camı ve çatı kaplamalarında kolayca kullanılır. Boyalı lamine camlarda renk seçeneği fazla olduğu için istenilen renkte üretilir.
Boyalı lamine camlar kullanıldığı alanlarda kendini hemen gösteren bir tasarım ürünüdür. Camın renklenmesi ile oluşturulan bu ürün daha canlı ve parlak bir şekilde kendini gösterir. Camın günden güne daha fazla alanda hayatımıza girmesi mimaride de geldiğimiz noktayı gözler önüne sermektedir. Özellikle binalarda kullanılması dayanıklılığını kanıtlamış olduğunu göstermiştir.
Cam pürüzsüz bir yapıya sahiptir. o yüzden neyde kullanılıyorsa kullanılsın daima şık ve pürüzsüz gözükmesini sağlar. Aşınması zor bir malzeme olduğundan zararlı canlıları içinde barındırmaz. Cam kendine has özelliği bakımından ahşap ve betonla kıyaslandığında daha çok tercih edilir. Bu özelliği bakımından kullanım alanı çok geniştir ve gün geçtikçe de genişlemektedir. Belki gelecekte yaşam cam binalarda akacak. Çok fantastik değil mi!
Boyalı lamine camlar dört ayrı kalınlıkta üretilir. Bunlar: 3+3, 4+4, 5+5 ve 6+6 seklindedir. Bunlar standart ölçülerdir. Fakat istenirse özel ölçülerde de üretilebilir.
Boyalı lamine camlarla siz de modernliği ve zarifliği yakalayın. Hem temizliği ve kullanımı kolaydır. Oldukça güvenli ve sağlık açısından da hiçbir zararı olmayan bu yeni tasarım ürünleri siz de hayatınıza geçirin.

Hemen Ara
Navigasyon