Duvar Cam & Ayna Kaplama

Duvar Cam ve Ayna Kaplama

Özler cam olarak birbirinden özel duvar cam ve ayna kaplama tasarımları ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ürün çeşitlerimiz arasından ev ya da işyerinize en uygun cam ve ayna modelini seçebilirsiniz. Ayna kesimleri arasında da birçok alternatif seçeneğe sahibiz. Dikey aynalardan asimetrik aynalara, kare desenlerden tuğla desenlere kadar birçok kesim şeklini tercih edebilirsiniz. Hangi tasarımı tercih edeceğinize karar verirken ev veya işyeri dekorasyonunuzu dikkate almanız gerekir.

Duvar cam ve ayna kaplama işlemi yaptıracağınız mekânda fark yaratacağınız bir diğer husus, aynanın rengidir. Düz ayna alternatifinin yanında füme, bronz, siyah, beyaz ya da antik renkleri tercih edebilirsiniz. Örneğin toprak rengi tonlarının hâkim olduğu bir salonda bronz ayna kaplamalar ile muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.

Özler Cam İle Muhteşem Tasarımlar

Salon dekorasyonunda özellikle yemek masası bölümünde duvardan duvara yaptıracağınız ayna dekorasyonu odanın havasını değiştirir. Tabi yemek bölümü ile kendinizi sınırlamanıza da gerek yoktur. Koltuk arkası ya da zevkinize göre belirleyeceğiniz bölümde duvar cam ve ayna kaplaması yaptırarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Aynaların evlerde yaygın olarak kullanıldığı bölümlerden biri de hol ve antre kısımlarıdır. Tasarımın çok zarif olmasının yanında bu seçim oldukça akıllıca bir tercihtir. Hem evden çıkarken kendinizi bu aynalarda kontrol edebilir, hem de aynaları zarafetin timsali olarak evinizde kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan şık tasarımlar Özler Cam ile çok yakınınızda…

 

Hemen Ara
Navigasyon