CNC İşleme

Cam CNC İşleme

İnsan ihtiyaçlarının sürekli artması neticesinde cam CNC işleme merkezlerinin sayısı da artmıştır. CNC işleme sayesinde son derece modern ve zarif cam tasarım ürünleri elde edilebilir. Bu işlem ile camın kenarı ile yüzey kısmı istenen şekil ve desene göre bilgisayar sistemleri ile işlenir. İşlem sonunda ev ya da işyerleriniz için çok şık ürünler elde edebilirsiniz. CNC tezgâhlarında kullanılan desen ya da şekiller standart tasarımlar olabildiği gibi hayal gücünüz ölçüsünde belirlenen tasarımlar da olabilir. Standardın dışında talep edilen işlemelerin parça çıkarmaları, şekilli kesim işlemleri ufak toleranslar göz önünde bulundurularak yapılır.

CNC İşleme İle Göz Alıcı Tasarımlar

Ev ya da işyerlerinde zarafet abidesi ürünler elde etmek için teknolojinin imkânlarından yararlanmak gerekir. Bu kapsamda geliştirilmiş CNC tezgâhları cam sektöründe de yaygın olarak kullanılır. Yüksek teknoloji kullanılarak imal edilmiş CNC tezgâhları, cam şekillendirme ve tasarımında muhteşem ürünler elde edilmesini sağlar. Söz konusu işlem ile elde edilen cam ürünleri işlevselliğinden ziyade dekor amaçlı kullanılır. Cam CNC işleme uygulamasına tabi tutulan cam ürünler bulunulan ortama muhteşem bir dekoratif görüntü sağlar.

Firmamız bünyesinde çalışan CNC ustalarının marifetli elleri ile göz alıcı ürünlere sahip olabilirsiniz. Firmamızın bu kapsamda yaptığı işleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Zarif tasarımlar arasından arzu ettiğiniz ürünü seçerek süratle CNC tezgâhlarında üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek uzman yönlendirmesi desteği de alabilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon